Beautytape.cz: Zatočte se štípanci přírodní cestou

Všichni dobře víme, jak moc dokáže potrápit takové bodnutí od hmyzu. Svědí, pálí a upozorňuje na sebe nepěkným pupencem. Na e-shopu Beautytape.cz ale najdete geniální první pomoc po napadení krvežíznivou havětí. Jedná se o náplasti CrossLinq®, které se nalepí na postiženou oblast. Díky nim se místo prokrví a sliny hmyzu způsobující svědění se rychleji a hlavně bezpečně vstřebají do lymfatického systému. Fungují tedy mechanicky a zcela bez chemie.

Ptáte se, co přesně takový CrossLinq® je? Jedná se o neelastické pásky ve tvaru mřížky, které se používají lokálně na centra bolesti a akupunkturní body. Tyto samolepící mřížky se snadno aplikují a jelikož jsou voděodolné, můžete se s nimi i koupat. S certifikací zdravotnického materiálu a jakožto vhodné pro děti, se stanou nepostradatelným pomocníkem všech maminek těšících poštípané plačící ratolesti.

Takzvané “crossy” použijete nejen na hmyzí bodnutí, ale i na lokální akné a jizvičky po akné nebo po chirurgických zákrocích. K dispozici jsou ve třech velikostech – Small – Medium – Large. Vyrobeny jsou z tkaniny z acetátu celulózy (80 %), potažené polyuretanem (10 %) s akrylovou lepící vrstvou (10 %).

Prodejní cena jednoho balení je  409 Kč.

Čtěte dál …